Titles you rated
Roman HolidayRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
The MagicianRated ★ 2.5
Mood of the DayRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5