Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0