Movies
Ratings
174
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0