Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Shotgun MarriageRated ★ 5.0
Lunch QueenRated ★ 4.5
Good Luck!!Rated ★ 5.0
UnfairRated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 5.0
- プライドRated ★ 4.0
- TRICK Shinsaku SpecialRated ★ 4.5
- The Queen's ClassroomRated ★ 3.5
- The Quiz ShowRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 3.0
Perfect WomanRated ★ 4.0- Operation Love SpecialsRated ★ 5.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.5
Marumo's StoryRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
The Black SwindlerRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0