Titles you rated
MasqueradeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 5.0