Titles you rated
Righteous LoveRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Women of the SunRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 2.0
Secret DoorRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 2.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0