Movies
Ratings
149
No Longer HumanRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 5.0
Yourself and YoursRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
HoneylandRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 1.5
Perfect GameRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
Sister ActRated ★ 3.5