Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0