Movies
Ratings
244
The HandmaidenRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 1.5
I, TonyaRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 5.0
The Sense of an EndingRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
HiddenRated ★ 4.0
Cleo from 5 to 7Rated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 1.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Blow-UpRated ★ 3.5
Pretty in PinkRated ★ 3.0
Hot Girls WantedRated ★ 3.5
Germany Year ZeroRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
StrikeRated ★ 3.0
Citizen KaneRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 2.0