Titles you rated
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Explicit InnocenceRated ★ 3.5- Twenty Dollars to PyeongyangRated ★ 1.5
My Happy HomeRated ★ 3.5- Summer DreamRated ★ 2.5
The Red TeacherRated ★ 4.0- The PeakRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
I Have a LoverRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0