Titles you rated
- 나루토 4기Rated ★ 3.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 4.0
Summer Time RenderingRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Lockwood & Co.Rated ★ 3.5