Movies
Ratings
301
WhiplashRated ★ 5.0
DuneRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Hellsing Ultimate IIRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0