Series
Ratings
14
ShamelessRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.0