Titles you rated
My Sister's KeeperRated ★ 4.0
The Other WomanRated ★ 3.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 3.5
Doomsday BookRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.5
Before I Go to SleepRated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
SuffragetteRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
Criminal ConspiracyRated ★ 4.5