Movies
Ratings
57
The Shape of WaterRated ★ 1.0
Be with YouRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 1.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.0