Titles you rated
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.0
I Am MotherRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Forbidden DreamRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0