Titles you rated
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 2.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.5
The Great Escape 2Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Battle of TonguesRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.5- Where Is My Friend's HomeRated ★ 2.0
- The Flying SuperboardRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 2.5- School Season 1Rated ★ 3.5