Titles you rated
Hunting GroundsRated ★ 5.0- Riddles of the SphinxRated ★ 3.0
At the End of the TunnelRated ★ 4.0
DoomsdayRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.0
Ice Age: Collision CourseRated ★ 4.0
APT.Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.5
Wishing StairsRated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
Mourning GraveRated ★ 3.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.5
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
The Smurfs 2Rated ★ 4.0
Don't ClickRated ★ 2.5
Horror Stories 2Rated ★ 1.5
Seven DaysRated ★ 2.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 5.0
Man of WillRated ★ 5.0