Series
Ratings
64
Witch HuntRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
MaskRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.0