Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
VIPRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0