Movies
Ratings
202
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 2.5
BoltRated ★ 2.5
Deepwater HorizonRated ★ 1.0
HannibalRated ★ 5.0
CarsRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 2.0
Woman in GoldRated ★ 1.0
The King of JokguRated ★ 2.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 2.5