Series
Ratings
102
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Young Sheldon Season 7Rated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 3.0
FleabagRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 3.0
Masters of the AirRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Young SheldonRated ★ 3.5
Derry GirlsRated ★ 3.5
Derry GirlsRated ★ 3.0
GLOWRated ★ 4.0
GLOWRated ★ 4.0