Titles you rated
ChicagoRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0