Titles you rated
Fate/ZeroRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 3.5
- Nyarko -Another Crawling Chaos- WRated ★ 3.0
And You Thought There Is Never a Girl Online?Rated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5- IS <Infinite Stratos>Rated ★ 2.0
Seitokai YakuindomoRated ★ 2.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 3.5
Food Wars!Rated ★ 3.5- BTOOOM!Rated ★ 3.5
- MEKAKUCITY ACTORSRated ★ 2.5
- HanamonogatariRated ★ 3.0
- When Supernatural Battles Became CommonplaceRated ★ 3.0
- TsukimonogatariRated ★ 3.0
- Myriad Colors Phantom WorldRated ★ 2.0
- Gonna be the Twin-Tail!!Rated ★ 2.0
Yamada-kun and the Seven WitchesRated ★ 4.0- Tonari no Seki-kun: The Master of Killing TimeRated ★ 4.0
- Good Luck Girl!Rated ★ 4.0