Titles you rated
Girls Band CryRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5- Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 1.5
The Judge from HellRated ★ 3.0
Blue BoxRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Law SchoolRated ★ 5.0
UnorthodoxRated ★ 5.0
Rilakkuma and KaoruRated ★ 5.0