Series
Ratings
316
MotherRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0- Bansan BluesRated ★ 3.5
FenceRated ★ 3.5
Glass HeartRated ★ 2.0
EnsembleRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Non-rem no Mado 2023 FuyuRated ★ 3.5
Non-rem no Mado 2023 SummerRated ★ 3.0
Non-rem no Mado 2023 ShinshunRated ★ 4.0
Non-rem no Mado 2022 FallRated ★ 3.5
Non-rem no MadoRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
9 BorderRated ★ 3.0