Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The PostRated ★ 2.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
In Between SeasonsRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 2.5
PsychokinesisRated ★ 1.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
All the Money in the WorldRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.5- Pitpat Wing ChunRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0