Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.5
AquamarineRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 4.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5