Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 1.5
Total RecallRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0