Titles you rated
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0