Titles you rated
You Were Never Really HereRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 1.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 1.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The Suicide ShopRated ★ 2.0
I Feel PrettyRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
April StoryRated ★ 2.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
Younger BrotherRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
The Young and Prodigious T.S. SpivetRated ★ 4.0
MicmacsRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 2.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5