Series
Ratings
60
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
DearestRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
I Don't Love You YetRated ★ 4.0
Overprotected KahokoRated ★ 3.5- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 3.5
Love That Makes You CryRated ★ 3.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 4.5