Titles you rated
Voices of a Distant StarRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 2.5
Baseball GirlRated ★ 4.0
Julia's EyesRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0