Movies
Ratings
101
Die HardRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
TangledRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0