Movies
Ratings
98
LimitlessRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.5