Series
Ratings
66
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 1.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0