Titles you rated
AssassinationRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 2.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Leap YearRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 2.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
Coyote UglyRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0