Series
Ratings
15
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5
- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.0