Movies
Ratings
16
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 1.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5