Titles you rated
After EarthRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
A DayRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.5
ChampionRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
The NunRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0