Series
Ratings
111
Save MeRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 2.0
Vampire DetectiveRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 2.0
Digimon AdventureRated ★ 1.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
MonstarRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 3.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 2.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.0