Series
Ratings
30
Handa-kunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.5