Titles you rated
Emily in ParisRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Skam France Season 3Rated ★ 4.0
Skam France Season 2Rated ★ 4.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0