Series
Ratings
274
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 5.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
A Clean SweepRated ★ 5.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
The Kardashians Season 1Rated ★ 3.0- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 1Rated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0