Titles you rated
LiveRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
Persona 4 the animationRated ★ 3.5- 나루토 5기Rated ★ 3.5
- 나루토 4기Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Persona 4 the Golden AnimationRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Battle of TonguesRated ★ 4.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.0