Titles you rated
Gangster SquadRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
ThorRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0