Movies
Ratings
491
CatsRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
UnstoppableRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Juror 8Rated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
The First PurgeRated ★ 3.5
Truth or DareRated ★ 3.5