Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.5
The Apartment with Two WomenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
FlubberRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Family in the BubbleRated ★ 3.0