Titles you rated
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0- The Path to GloryRated ★ 2.0
Marriage ContractRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 4.5
Pure LoveRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 2.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.5- FamilyRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Snowy RoadRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0