Titles you rated
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0